Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/sunwish/domains/sunwish.ir/public_html/wp-content/themes/avashop/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/shop/:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/dev/urandom:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php73/lib/php/) in /home/shop/domains/sarasanat.ir/public_html/wp-content/themes/avashop/includes/option-tree/includes/ot-functions.php on line 50

خرید و فروش اینترنتی امروزه تبدیل به یکی از امور عادی روزانه همه ما شده است و کمتر کسی پیدا می شود که ترجیح دهد به جای نشستن روی کاناپه منزل و جستجو در میان فروشگا های اینترنتی ، در سرما و گرما یا در ترافیک و هوای آلوده شهر از این سو به آن سو به دنبال پیدا کردن کالای مورد نظر خود وقت صرف کند . اما امروزه باگذر زمان و پیشرفت تکنولوژی فروشگاه های اینترنتی هم در حال تغییر و دگردیسی هستند و کم کم ظهور بازار های اینترنتی باعث شده خریداران به سمت تجربه های جدیدی در این عرصه گام بردارند.

نکته جذاب در بازار اینترنتی این است که کاربران همزمان می توانند هم خریدار باشند و هم بعنوان یک فروشنده اگر کالایی برای فروش دارند در سایت ارائه کنند ، هر کاربر چه فروشنده باشد چه خریدار یک هویت و یک پروفایل مستقل دارد و می تواند همانند شبکه های اجتماعی ، ارتباطاتی با سایر کاربران برقرار کند .

تعریفی از بازار اینترنتی sun wish  (سان ویش) :

بازار اینترنتی از نوع کسب کارهای پلتفرمی و کاربر محور می باشد به این معنی که کالایی برای فروش ندارد بلکه بستری فراهم کرده تا فروشندگان ، مستقل کالاهای خود را در آن عرضه کنند و وظیفه قیمت گذاری ، تولید محتوا و ارسال کالا به عهده کاربران فروشنده در سایت می باشد . بدین ترتیب خریداران می توانند یک کالای مشخص را با قیمتهای متفاوت در آن بیابند و با توجه به نظرات خریداران قبلی و امتیاز و اعتبار فروشنده اقدام به خرید آن کالا کنند .

سایت sun wish با اتصال به درگاه های بانکی و سیستم پستی کشور بسیاری از مشکلات فروش در شبکه های اجتماعی یا سایتهای آگهی محور را مرتفع ساخته و فروشی امن و ساده را برای همه میسر می کند هم اکنون هزاران فروشنده از سراسر کشور عزیزمان در این بازار حضور دارند و کماکان فروشندگان جدیدی روزانه به این سایت می پیوندد.

علاقه مندی ها 0
مقایسه